Poniedziałek - Piątek  8-19
Sobota  8-13

Montaż Urządzeń Grzewczych

Dokonując wyboru urządzenia gazowego do ogrzewania budynku lub do podgrzewania wody użytkowej należy skonsultować się z osobą, która to urządzenie będzie instalować. Należy dobrać odpowiedni typ kotła gazowego lub pogrzewacza wody do wymogów technicznych instalacji gazowej. Tego typu urządzenia muszą spełniać także nasze oczekiwania, co do funkcjonalności i prostoty użytkowania. Szczegółowych informacji powinni nam udzielić instalatorzy, posiadający autoryzację producentów tego rodzaju sprzętu. Wtedy możemy być pewni, że kupimy właściwe urządzenie grzewcze.

Montaż kotłów gazowych i gazowych podgrzewaczy wody nie powinien być powierzany przypadkowym osobom. Obecnie wszystkie urządzenia grzewcze wyposażone są w wiele skomplikowanych podzespołów elektronicznych. Każdy z producentów urządzeń grzewczych określa pewne zasady i wymogi, których powinni się trzymać instalatorzy. Musimy zwrócić uwagę, by kocioł gazowy instalowały osoby posiadające odpowiednie doświadczenie, by uniknąć problemów w czasie pracy urządzenia. Jeśli osoba, montująca urządzenie gazowe, nie będzie posiadała odpowiednich uprawnień, producent może nie uznać roszczeń gwarancyjnych.

Pracownicy naszej firmy posiadają odpowiednią wiedzę i uprawnienia do instalacji większości dostępnych na polskim rynku kotłów gazowych i gazowych podgrzewaczy wody (term gazowych). Nasi instalatorzy zapewniają prawidłowy montaż urządzeń grzewczych wykonany zgodnie z wymogami producentów i obowiązującymi przepisami prawa.

Wykonujemy montaż kotłów i piecyków gazowych, które zostaną zakupione w naszej firmie, a także kotły i podgrzewacze zakupione u innych dostawców. Na wszystkie nasze usługi montażowe udzielamy gwarancji.
Live Chat