Poniedziałek - Piątek  8-19
Sobota  8-13

O firmie

Centrum serwisowe "GROMGAZ" jest specjalistycznym serwisem, zatrudniającym fachowców z wymaganymi uprawnieniami i wieloletnią praktyką, na bieżąco podnoszącymi swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia, co gwarantuje wysoki poziom usług. Nie jest to więc serwis wykonujący naprawy i konserwacje niejako "przy okazji" świadczenia innych usług hydraulicznych czy gazowych.

Ściśle specjalistyczny charakter naszych usług jest sekretem sukcesu naszej firmy. Wykonujemy naprawy, konserwacje, analizy spalin praktycznie wszystkich term i większości kotłów C.O. montowanych w Polsce. (JUNKERS, BOSCH, BUDERUS, NECKAR, VAILLANT, TERMET, BERETTA, FERROLI, ARISTON, SAUNIER DUVAL, IMMERGAS, WOLF, DE DIETRICH, FONDITAL i inne)

W ciągu 30 lat naszej działalności wykonaliśmy przeszło 285 tys. napraw i konserwacji, a specjalistyczny i masowy charakter naszych usług pozwala nam na stosowanie umiarkowanych cen. ( Patrz: czad nie musi zabijać ). Coroczna konserwacja i przegląd termy lub kotła gazowego pozwala zapobiegać większym awariom, większemu zużyciu gazu, a co za tym idzie większym wydatkom, i co najważniejsze pozwala czuć się bezpiecznie, o czym przekonali się klienci którzy od lat z powodzeniem korzystają z naszych usług. Naszym priorytetem jest, aby punkty serwisowe w poszczególnych miastach od początku działalności nie miały zmienianej lokalizacji i numery telefonów stacjonarnych. Nie jesteśmy więc firmą „widmo”, i nie znikamy po wykonaniu usługi - na co często skarżą się nasi nowi klienci korzystający do tej pory z usług takich właśnie firm i nie mogą dochodzić swoich racji czy zgłaszać reklamacji.

Firma Gromgaz oferuje swoje usługi na terenie Bielska Białej, Chorzowa, Krakowa, Łodzi, Niepołomic, Warszawy oraz we wszystkich miejscowościach ościennych. Można u nas zasięgnąć rady ( np. przy wyborze urządzenia ) zlecić naprawę piecyków gazowych, konserwację, regulację, analizę spalin, a także zainstalowanie zakupionych urządzeń ( istnieje możliwość zakupu na raty, od kwoty 100 zł. wzwyż ). Na wykonane usługi udzielamy gwarancji, a klienci mają pewność że zawsze nas znajdą pod tym samym adresem, czy telefonem.

W trosce o jak najwyższą jakość naszych usług założyliśmy specjalny adres mailowy na który możecie Państwo przesyłać uwagi co do działalności naszego serwisu:

reklamacje@gromgaz.pl

Live Chat