JUNKERS, NECKAR, VAILLANT, TERMET, BERETTA, ULRICH, ARISTON, SAUNIER DUVAL, IMMERGAS, BUDERUS, FERROLI

PROMOCJA > GAZOWE PIECYKI ŁAZIENKOWE (TERMY) 

 

OPALIA C C 11/1 LI
wymiary 575mm x 310mm x 221mm

- przepływowy podgrzewacz wody o mocy 19,5kW
- innowacyjny palnik chłodzony wodą
- zapłon bateryjny
- do 2 lat gwarancji**
-
usługa montażu w cenie  

_______________
cena  1039 !*
brutto

 

OPALIA to gazowy, przepływowy podgrzewacz ciepłej wody użytkowej nowej generacji z zapłonem elektronicznym. Jest to nowoczesne urządzenie wiszące, o niewielkich rozmiarach, zapewniające w krótkim czasie ciepłą wodę o wymaganej temperaturze. Konstrukcja urządzenia spełnia wymagania Dyrektywy Ecodesigne obowiązujące od 26 września 2018 roku. Charakteryzuje się niską emisją tlenków azotu, dzięki zastosowanemu w konstrukcji palnikowi chłodzonemu wodą.
 
 

 

TermaQ ECO GE-19-02
wymiary 590mm x 360mm x 230mm

- przepływowy podgrzewacz wody o mocy 19,2kW
- innowacyjny palnik chłodzony wodą
- zapłon bateryjny
- do 3 lat gwarancji**
-
usługa montażu w cenie  

_______________
cena  1189 !*
brutto

 

Gazowe przepływowe podgrzewacze wody Termaq Electronic Eco są nowoczesnymi urządzeniami służącymi do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Przeznaczone do instalowania w kuchni czy łazience zarówno starego, jak i zmodernizowanego budownictwa. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej konstrukcji wymiennika oraz palnika, podgrzewacze spełniają wymogi Dyrektywy ErP (emisja tlenków azotu na poziomie poniżej 56 mg/kWh). Urządzenia te są zatem ekologiczne i ekonomiczne, a atrakcyjna szata wzornicza sprawia, że stanowią one ozdobę najnowocześniejszych wnętrz.
 
ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY URZĄDZENIA!***
 

 

Hydro 4200 WR9-4KB (bez wyświetlacza)
wymiary 590mm x 310mm x 225mm

- przepływowy podgrzewacz wody o mocy 15,7kW
- palnik chłodzony wodą
- zapłon bateryjny
- do 5 lat gwarancji**
-
usługa montażu w cenie 

_______________
cena  1329 !*
brutto

 

Podgrzewacz wyposażony jest w automatyczny zapłon bateryjny. Tak zwany płomyk pilot zapewnia delikatny i cichy start. Energia elektryczna potrzebna do uruchomienia zapłonu czerpana jest z dwóch baterii. W momencie poboru wody w pierwszej kolejności zapalany jest płomyk pilot a następnie od niego cały palnik. Płomyk pilot gaśnie chwilę po zapłonie palnika głównego.
 
ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY URZĄDZENIA!
 

 

Hydro 4200 WRD10-4KB (z wyświetlaczem)
wymiary 655mm x 310mm x 225mm

- przepływowy podgrzewacz wody o mocy 17,4kW
- palnik chłodzony wodą
- wyświetlacz LCD
- zapłon bateryjny
- do 5 lat gwarancji**
-
usługa montażu w cenie 

_______________
cena  1539 !*
brutto

 

Junkers Hydro 4200 to model wyposażony w automatyczny zapłon bateryjny. Urządzenie nie ma palnika dyżurnego. WRD10-4KB zapewnia delikatny i cichy start. Energia elektryczna potrzebna do uruchomienia zapłonu czerpana jest z dwóch baterii. W momencie poboru wody w pierwszej kolejności zapalany jest płomyk pilot, a następnie od niego cały palnik – unikając przy tym efektu „wybuchu” i zapewniając delikatny start urządzenia. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD, który wyświetla aktualną temperaturę wody oraz ewentualne kody błędów.
 
ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY URZĄDZENIA!
 

* Cena urządzenia zawiera wliczony podatek VAT w wysokości 8%. Cena urządzenia nie obejmuje kosztów części potrzebnych do montażu, kominów oraz dojazdu poza miejscowościami, w których posiadamy swoje placówki. Koszt dojazdu wynosi 1zł od kilometra licząc od granicy najbliższego miasta, w którym znajduje się nasz oddział lub telefoniczny punkt przyjmowania zleceń.
** Zgodnie z warunkami w książce gwarancyjnej urządzenia.

*** W wybranych lokalizacjach. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt