JUNKERS, NECKAR, VAILLANT, TERMET, BERETTA, ULRICH, ARISTON, SAUNIER DUVAL, IMMERGAS, BUDERUS, FERROLI

O firmie

Drogi kliencie,
Centrum serwisowe "GROMGAZ" jest specjalistycznym serwisem, zatrudniającym fachowców z wymaganymi uprawnieniami i wieloletnią praktyką, na bieżąco podnoszącymi swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia, co gwarantuje wysoki poziom usług. Nie jest to więc serwis wykonujący naprawy i konserwacje niejako "przy okazji" świadczenia innych usług hydraulicznych czy gazowych.
 
Ściśle specjalistyczny charakter naszych usług jest sekretem sukcesu naszej firmy. Wykonujemy naprawy, konserwacje, analizy spalin praktycznie wszystkich term i większości kotłów C.O. montowanych w Polsce. (JUNKERS, NECKAR, VAILLANT, TERMET, BERETTA, FERROLI, ARISTON, SAUNIER DUVAL, IMMERGAS, BUDERUS, WOLF, DE DIETRICH, FONDITAL i inne)
 
W ciągu 27 lat naszej działalności wykonaliśmy przeszło 250 tys. napraw i konserwacji, a specjalistyczny i masowy charakter naszych usług pozwala nam na stosowanie umiarkowanych cen. ( Patrz: czad nie musi zabijać ). Coroczna konserwacja i przegląd termy lub kotła gazowego pozwala zapobiegać większym awariom, większemu zużyciu gazu, a co za tym idzie większym wydatkom, i co najważniejsze pozwala czuć się bezpiecznie, o czym przekonali się klienci którzy od lat z powodzeniem korzystają z naszych usług. Naszym priorytetem jest, aby punkty serwisowe w poszczególnych miastach od początku działalności nie miały zmienianej lokalizacji i numery telefonów stacjonarnych. Nie jesteśmy więc firmą „widmo”, i nie znikamy po wykonaniu usługi - na co często skarżą się nasi nowi klienci korzystający do tej pory z usług takich właśnie firm i nie mogą dochodzić swoich racji czy zgłaszać reklamacji.
 
Firma Gromgaz oferuje swoje usługi na terenie Bielska Białej, Bochni, Bytomia, Chorzowa, Częstochowy, Gliwic, Katowic, Krakowa, Łodzi, Niepołomic, Piaseczna, Pruszkowa, Rudy Śląskiej, Rybnika, Skawiny, Sosnowca, Świdnicy, Tychów, Warszawy czy Wieliczki. Można u nas zasięgnąć rady ( np. przy wyborze urządzenia ) zlecić naprawę piecyków gazowych, konserwację, regulację, analizę spalin, a także zainstalowanie zakupionych urządzeń ( istnieje możliwość zakupu na raty, od kwoty 100 zł. wzwyż ). Na wykonane usługi udzielamy gwarancji, a klienci mają pewność że zawsze nas znajdą pod tym samym adresem, czy telefonem.
 
W trosce o jak najwyższą jakość naszych usług założyliśmy specjalny adres mailowy na który możecie Państwo przesyłać uwagi co do działalności naszego serwisu:
 
reklamacje@gromgaz.pl
 
Zespół "GROMGAZ" - profesjonalizm dla bezpieczeństwa i oszczędności.