JUNKERS, NECKAR, VAILLANT, TERMET, BERETTA, ULRICH, ARISTON, SAUNIER DUVAL, IMMERGAS, BUDERUS, FERROLI

Montaż

W trakcie wyboru urządzenia grzewczego – przed jego zakupem – warto się skonsultować z osobą, która to urządzenie będzie instalować, aby upewnić się czy dany typ kotła gazowego lub gazowego podgrzewacza wody będzie spełniał nasze oczekiwania i czy będzie spełniał wszystkie wymogi techniczne. Szczegółowych informacji udzielą nam instalatorzy posiadający autoryzację danego producenta. Wówczas możemy być pewni, że taka osoba została odpowiednio przeszkolona i posiada fachową wiedzę i umiejętności.

Montaż kotła gazowego to skomplikowana czynność. Jest to urządzenie gazowe wyposażone niejednokrotnie w wiele skomplikowanych układów elektronicznych np. mikroprocesorów. Każdy z producentów urządzeń grzewczych określa zasady i wymogi, jakie powinno się spełnić przy instalacji gazowego kotła lub przepływowego podgrzewacza wody. Musimy zwrócić uwagę na to by nasz kocioł instalowała osoba doświadczona, aby uniknąć późniejszych problemów w użytkowaniu i nie stracić uprawnień gwarancyjnych.

Zatrudnieni przez naszą firmę instalatorzy dysponują odpowiednią wiedzą dotyczącą wszystkich wymagań instalacyjnych kotłów pochodzących od naszych dostawców. Nasi monterzy gwarantują, że urządzenia będą prawidłowo zainstalowane zgodnie z wymogami producenta jak i obowiązującymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Zajmujemy się montażem kotłów gazowych, serwisemnaprawą piecyków gazowych, które zostały zakupione u nas. Przyjmujemy zlecenia na usługi montażowe kotłów gazowych i podgrzewaczy gazowych zakupionych u innych dostawców. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.